• Українська
  • English

Оголошення

FUTURE FOOD INNOVATIONS - це перший в Україні конкурс стартапів в харчовій індустрії. Це проект, який допомагає як підприємцям-початківцям так і бізнесменам з досвідом, лідерам ринку зустрічатися, спілкуватися і вдосконалювати свої бізнес-ідеї. Для отримання детальної інформації про умови участі у конкурсі рекомендуємо перейти за посиланням.

 

Наше опитування

В яку галузь економіки Хмельницької області, на Вашу думку, доцільно залучати інвестиції?
 

Новини та публікації

Нагода для малого бізнесу в Україні

ВАЖЛИВА НОВИНА для малого бізнесу, зацікавленого у Канадсько-українському бізнес-форумі у Торонто! У рамках цього першого заходу, проект CUTIS оголошує конкурсний відбір близько п'яти компаній для фінансування подорожніх витрат для участі у форумі. Якщо Ви - власник малого бізнесу, що працює в одному з пріоритетних секторів для форуму – інформаційні технології, сільське господарство/харчові технології, енергоефективність/відновлювальна енергетика - будь ласка, надішліть аплікаційну форму (див. посилання) організаторам форуму до 12:00 у четвер, 26 травня 2016 року. Жінки-власниці бізнесу та власники малого бізнесу, переміщеного з окупованих територій України, особливо заохочуються до участі. Конкурсний відбір відбуватиметься на рівних засадах.

Читати далі: Нагода для малого бізнесу в Україні

 

COSME

ImagecosmeЩо таке COSME
Competiveness of Small and Medium Enterprises (COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу.

COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється.

Читати далі: COSME

 

Формування мережі індустріальних парків в Україні

Читати далі: Формування мережі індустріальних парків в Україні

 

Анонс: семінар "Ефективні експортні стратегії" 7 червня 2016 р. в Києві

REIРада експортерів та інвесторів при МЗС України спільно з компанією STRATEGIC запрошують на семінар

«Ефективні експортні стратегії»

Семінар призначено для власників українських компаній, які прагнуть системно розвивати свій бізнес, вийти за рамки локального ринку та успішно конкурувати  на міжнародному ринку.

В ході семінару Ви дізнаєтесь:

  • як знаходити цільові ринки та визначати релевантний до потреб ринку продукт;
  • як сформувати конкурентну пропозицію цінності, обрати правильну модель входу на новий ринок;
  • як розробити дієву експортну стратегію, яка дозволить компанії здобути не один експортний контракт, а системно працювати на зарубіжних ринках;
  • отримаєте дорожню карту виходу компанії на зовнішні ринки. 

Читати далі: Анонс: семінар "Ефективні експортні стратегії" 7 червня 2016 р. в Києві

 

Словацько-Український форум «SUF 2016» в рамках проекту «Дні України 2016»

У рамках «Днів України 2016 в Словаччині», які відбудуться в період 19-28 квітня 2016 року в м. Кошице, Словаччина, проводитиметься бізнес-конференція «SUF 2016» з 26 по 28 квітня 2016 року в Культурному парку міста Кошице.

Головними організаторами форуму є:

* зі словацької сторони: Кошицька торгово-промислова палата; Пряшівська торгогово- промислова палата; Промислові парки Східної Словаччини; Американська торгова палата;

* з української сторони: ТПП України, Асоціація промислових парків України, Закарпатська ТПП.

Читати далі: Словацько-Український форум «SUF 2016» в рамках проекту «Дні України 2016»

 

Грантова програма підтримки волонтерських ініціатив від Крим SOS

КримSOS і Агентство ООН у справах біженців продовжують грантову програму підтримки ініціатив переселенців в 17 регіонах України. Географія проекту охоплює Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Закарпаття, Чернівці, Луцьк, Рівне, Херсон, Кіровоград, Житомир, Вінницю, Хмельницький, Чернігів, Суми, Полтаву і Черкаси.

Мета програми – підтримати переселенців в спробах самостійного вирішення їх проблем та захисту їх прав і свобод.

Читати далі: Грантова програма підтримки волонтерських ініціатив від Крим SOS

 

Німецький автопром обіцяє створити тисячі нових робочих місць в Україні

nimechynaДелегація німецької економіки в Україні оприлюднила дані про посилення економічних зв'язків між Києвом та Берліном і плани щодо розширення присутності німецького автомобільного бізнесу в Західній Україні.

Німецькі постачальники деталей для автомобільної промисловості заявили про наміри побудувати нові заводи у Західній Україні упродовж найближчих років. Вони планують створити 9-10 тисяч нових робочих місць. Про це йдеться у оприлюдненій у вівторок, 22 березня, заяві Делегації німецької економіки в Україні. Бізнесмени уточнили, що на сьогодні на виробничих майданчиках у західному регіоні України вже працюють біля 25 тисяч осіб.

Читати далі: Німецький автопром обіцяє створити тисячі нових робочих місць в Україні

 

Міжнародний інвестиційний форум «Ontusik Invest – 2016» у Республіці Казахстан

flagЗ метою залучення прямих іноземних інвестицій та просування інвестиційного іміджу Південно-Казахстанської області 14 по 15 квітня 2016 року в м.Шимкент (готель «Rixos Khadisha Shymkent») планується проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Ontusik Invest – 2016».

У рамках Форуму, поряд з ознайомленням іноземних інвесторів з реформами в РК, спрямованими на покращенням інвестиційного клімату в Казахстані, заплановано обговорення найбільш актуальних питань, пов’язаних з пріоритетними сферами економіки Південно-Казахстанської області РК, зокрема сільського господарства, харчової і текстильної промисловості, машинобудування, фармацевтики, туризму, будівельної промисловості, логістики.

Читати далі: Міжнародний інвестиційний форум «Ontusik Invest – 2016» у Республіці Казахстан

 

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

REIЗ метою належної реалізації національних зовнішньополітичних і зовнішньоекономічних пріоритетів, сприяння виходу українських експортерів на зовнішні ринки, захисту їхніх економічних і торговельних інтересів за кордоном та залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України, у квітні 2013 р. при МЗС було створено Раду експортерів та інвесторів України (РЕІ), а у вересні 2014 року оновлено її персональний склад. До складу Ради увійшли понад 60 представників галузевих спілок і асоціацій, провідних українських підприємств та компаній, які фактично представляють увесь спектр експортоорієнтованих галузей економіки України (насамперед, металообробну, машинобудівну, хімічну, агропромислову, а також сферу послуг).

Читати далі: Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

 

Литовці допомагатимуть фінансами підприємцям Хмельниччини

Підприємці Хмельниччини зустрілися із Комерцiйним аташе Посольства Литовської Республiки в Україні. В ході зустрічі, яка пройшла під гаслом: «Україна – Європейський Союз: експорт – iмпорт», бізнесмени обговорили із дипломатами та представниками бізнесу Литви можливість економiчного спiвробiтництва. 
Консультативна зустріч, в якій взяли участь не лише провiднi економiчнi експерти, а й пiдприємцi з Литви, відбулася за сприяння Хмельницької Торгово-промислової палати. Зокрема, вони обговорили питання якості продукцii та сертифiкацiї, особливості митного законодавства. Окремим пунктом стало обговорення можливості фiнансової допомоги вітчизняним пiдприємствам, що виходять на ринки ЄС.

Читати далі: Литовці допомагатимуть фінансами підприємцям Хмельниччини

 

26-28 квітня в Кошице, Словаччина, відбудеться «Словацько-Український бізнес-форум»

Щорічний «Словацько-Український бізнес-форум» буде проведено 26-28 квітня в Кошице, в Культурному парку, в рамках Днів України в Словаччині 19-28 квітня 2016 року (http://www.dniukrajiny.sk).

Цьогорічний форум, як і минулорічний, проводиться під егідою Мінекономіки СРГоловними організаторами форуму є: зі словацького боку – Кошицька торгово-промислова палата та Промислові парки Словаччини; з українського – ТПП України та Асоціація промислових парків України. SUBF буде проведено за підтримки авіакомпанії “CZECH airlines”, що здійснює рейси за маршрутом  Прага-Кошице-Київ, Кошицького міжнародного аеропорту, Словацько-Європейського культурного товариства “Feman”, готель “Hilton” в Кошице.

Читати далі: 26-28 квітня в Кошице, Словаччина, відбудеться «Словацько-Український бізнес-форум»

 

Короткий огляд міжнародних програм підтримки, які стосуються суб’єктів малого та середнього підприємництва в Україні

1. East Invest (Проект “Схід Інвест”)

Тривалість: 2010 – 2017 рр.

Бюджет: 14 млн. євро.

Виконавець: Консорціум під керівництвом Асоціації європейських торгово-промислових палат (EUROCHAMBRES).

Цільові групи: Малі та середні підприємства (МСП) і організації, що підтримують підприємницьку діяльність.

Заходи для МСП: семінари, тренінги, торгові ярмарки, моделі “бізнес-для-бізнесу”, навчальні візити, інвестори для МСП, презентаційні тури “Інвестори для МСП”.

Читати далі: Короткий огляд міжнародних програм підтримки, які стосуються суб’єктів малого та середнього підприємництва в Україні

 

Інвестори бояться вкладати в Україну через відсутність захисту своїх прав — експерти

novosti_biznes__50Серйозною проблемою в Україні є захист прав інвесторів. Перед тим, як зайти на ринок, інвестор подумає, як він ці інвестиції забере.

Про це в інтерв’ю Аgravery.com повідомив фахівець КПМГ — партнер, керівник галузевої практики «Агробізнес» Олександр Гаврилюк.

«Для Doing Business потрібно працювати в цьому напрямку. Він включає і суди, і фізичну безпеку. Це ключове питання, яке потрібно вирішити, щоб дійсно піднятися в рейтингу. Це не просто адміністративний питання. Це — створення клімату довіри та виконання вимог. Наведу простий приклад: зараз заборонена виплата дивідендів за кордон. Багато інвесторів турбуються, як вони можуть інвестувати, якщо потім не зможуть забрати свої інвестиції назад. Для початку треба хоча б прибрати ці обмеження, відкрити виплату дивідендів», — сказав він.

Читати далі: Інвестори бояться вкладати в Україну через відсутність захисту своїх прав — експерти

 

Спільне бачення проблеми збору та утилізації звалищного газу з полігону ТПВ у Хмельницькому міська влада розробляє з фахівцями проекту USAID

miska_rada22 січня 2016 року відбулося перше засідання робочої групи з розробки проекту «Збір та утилізація звалищного газу з полігону твердих побутових відходів у місті Хмельницькому». Такий робочий орган створено за розпорядженням міського голови з метою реалізації політики енергозбереження та враховуючи важливість впровадження інвестиційних проектів з використанням альтернативних джерел енергії.

Головуючий на засіданні, заступник міського голови Володимир Гончарук, наголосив, що міська влада на чолі з Олександром Симчишиним зацікавлена у реалізації цього проекту на основі державно-приватного партнерства, оскільки збір та утилізація звалищного газу є одним зі способів вирішення проблеми полігону твердих побутових відходів у місті Хмельницькому. Це питання є досить гострим і потребує якнайшвидшого вирішення. Тому головне завдання робочої групи знайти консенсус, виробити спільне бачення реалізації цього проекту.

Читати далі: Спільне бачення проблеми збору та утилізації звалищного газу з полігону ТПВ у Хмельницькому міська влада розробляє з фахівцями проекту USAID

 

Українські стартапи зможуть залучити інвестиції від фонду FasterCapital з ОАЕ

FasterCapital-iz-OAEФонд готовий виділити українським проектам від $ 5 тис. до $ 3 млн. за раунд.

Арабський фонд FasterCapital, який не так давно запустив инкубационную програму в Україні, анонсував проведення глобального інвестиційного раунду. Початок раунду відбувся 18 січня і триватиме до 19 лютого 2016 року. Українські стартапи теж можуть подати свої заявки на інвестиції через сайт. Приймати участь в раунді можуть тільки проекти у сфері IT.

Розмір майбутнього раунду не розголошується. Про нього можна судити лише по тих сумах, які фонд може інвестувати в стартапи. За словами глави українського представництва Сергія Андрійчука, окремо під Україну фонд не виділявся. Існують тільки межі інвестицій в один український проект - від $ 5 тис. до $ 3 млн. на раунд. Відсоток фінансування проекту, при цьому, складе від 25% до 75% від загальної суми раунду.

Читати далі: Українські стартапи зможуть залучити інвестиції від фонду FasterCapital з ОАЕ

 

У Фінляндії будується найбільший в країні екопромисловий парк

 

Park_0У Фінляндії між містами Тампере, Нокіа і Юлеярві, на так званій території «трьох кутів» (Kolmekulma), зводять найбільший у крані екопромисловий парк, у якому працюватиме три заводи з утилізації відходів. 
На 850 гектарах облаштуються компанії, головними напрямками діяльності яких стануть біотехнології та переробна промисловість, передають Helsinki
Так, Ecolan Oy зводить на території «трьох кутів» завод з переробки золи. Головною продукцією підприємства стане добриво для лісової промисловості. В свою чергу компанія Ecomation Oy будує піролізний завод, на якому пластикові, гумові і побутові відходи будуть перероблятися у біопаливо. Передбачається, що обидва підприємства запрацюють у 2017 році. 

Читати далі: У Фінляндії будується найбільший в країні екопромисловий парк

 

Малий та середній бізнес України зможе отримати доступ до програми ЄС COSME з бюджетом у 2,3 млрд євро

На засіданні 13 січня 2016 року Кабінет Міністрів ухвалив проект угоди про участь України у програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME)». Найближчим часом Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус від імені Уряду підпише цей важливий документ із представниками Євросоюзу.

Айварас Абромавичус, Міністр економічного розвитку і торгівлі України: «З нового року повністю запрацювала зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. Ми, як рівні, приєднуємось до програми розвитку малого і середнього бізнесу ЄС – COSME. Це дає безліч додаткових можливостей для розвитку українських малих і середніх підприємств. По-перше, це допомога у виході на ринок ЄС завдяки консультаціям та програмам тренінгів, по-друге, можливості знайти в ЄС партнерів через доступ до розгалуженої мережі контактів, включаючи інвестиційні та венчурні фонди. Тепер головне – скористатися всім цим потенціалом».

Читати далі: Малий та середній бізнес України зможе отримати доступ до програми ЄС COSME з бюджетом у 2,3 млрд євро

 

Айварас Абромавичус: Україна з Польщею розвиватимуть спільну торговельну та інвестиційну діяльність

ministrМаксимальне використання значного потенціалу торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва з Польщею є одним із наших основних пріоритетів, наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус  під час зустрічі з представниками польського бізнесу та дипломатичного корпусу.

У рамках підготовки економічної складової візиту Президента Польщі Анджея Дуди в Україну (14-16.12.15р.) Міністром Айварасом Абромавичусом разом із Послом Польщі в Україні Генриком Літвіним, керівництвом ДФС, НБУ та НКРЕКП було проведено зустріч із представниками провідних польських компаній, які здійснюють діяльність в Україні.

Читати далі: Айварас Абромавичус: Україна з Польщею розвиватимуть спільну торговельну та інвестиційну діяльність

 

Україна та Японія розпочали новий етап інвестиційного співробітництва

japoniУгода між Україною та Японією про сприяння та захист інвестицій відкриває новий етап інвестиційного співробітництва та економічного розвитку. Також вона сприятиме закріпленню позитивного іміджу України на міжнародній арені, - зазначив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус. Угода між країнами набула чинності 26 листопада 2015 року.

Угодою передбачається надання японським інвесторам режиму найбільшого сприяння у випадку створення, придбання і розширення інвестицій, закріплюються гарантії від незаконної експропріації та націоналізації, також передбачається вільний переказ платежів та міжнародно визнані процедури врегулювання суперечок. Це, у свою чергу, знизить некомерційні ризики японських бізнесменів, збільшить обсяги можливих інвестицій, а також сприятиме належному забезпеченню національних інтересів України.

Читати далі: Україна та Японія розпочали новий етап інвестиційного співробітництва

 

Чи бути сміттєпереробному комплексу на Хмельниччині?

foto_vsim

Сьогодні у Хмельницькій міській раді за участю керівника Хмельницького регіонального центру з інвестицій та розвитку відбулась зустріч з потенційними польськими інвесторами, під час якої обговорювали питання можливості будівництва сміттєпереробного комплексу для потреб міста. За попередніми підрахунками вартість такого комплексу становитиме близько 30 мільйонів євро. Польська компанія “Соntrol process”, яка вже має досвід у будівництві вищезгаданих об’єктів, готова побудувати такий завод за власні кошти в кредит на 10-12 років з відсотковою ставкою від 1%.

Власник польської компанії Томаш Вятр готовий налагоджувати будівництво сміттєпереробного комплексу у Хмельницькому. Щоправда, за умови, що саме вони контролюватимуть будівництво, налагоджуватимуть його роботу, встановатимуть необхідне обладнання, навчатимуть персонал та займатимуться після гарантійним обслуговуванням впродовж 5 років.

Читати далі: Чи бути сміттєпереробному комплексу на Хмельниччині?

 

Сторінка 1 з 17

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Хмельниччина туристична
prezentatoin
Гранти
Гранти

Гранти