• Українська
  • English

Оголошення

FUTURE FOOD INNOVATIONS - це перший в Україні конкурс стартапів в харчовій індустрії. Це проект, який допомагає як підприємцям-початківцям так і бізнесменам з досвідом, лідерам ринку зустрічатися, спілкуватися і вдосконалювати свої бізнес-ідеї. Для отримання детальної інформації про умови участі у конкурсі рекомендуємо перейти за посиланням.

 

Наше опитування

В яку галузь економіки Хмельницької області, на Вашу думку, доцільно залучати інвестиції?
 

Нагода для малого бізнесу в Україні

ВАЖЛИВА НОВИНА для малого бізнесу, зацікавленого у Канадсько-українському бізнес-форумі у Торонто! У рамках цього першого заходу, проект CUTIS оголошує конкурсний відбір близько п'яти компаній для фінансування подорожніх витрат для участі у форумі. Якщо Ви - власник малого бізнесу, що працює в одному з пріоритетних секторів для форуму – інформаційні технології, сільське господарство/харчові технології, енергоефективність/відновлювальна енергетика - будь ласка, надішліть аплікаційну форму (див. посилання) організаторам форуму до 12:00 у четвер, 26 травня 2016 року. Жінки-власниці бізнесу та власники малого бізнесу, переміщеного з окупованих територій України, особливо заохочуються до участі. Конкурсний відбір відбуватиметься на рівних засадах.

Щоб заповнити аплікаційну форму натисніть тут

Проект CUTIS - п’ятирічний проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади та виконується Конференційною Радою Канади (КРК) у партнерстві з Канадсько-Українською Торговою Палатою (КУТП). Проект має на меті допомогти подолати бідність та стимулювати економічне зростання в Україні шляхом розширення експорту з України до Канади та заохочення канадських інвестицій в Україну. Зокрема, проект допомагатиме українському малому і середньому бізнесу, особливо тому, що належить жінкам, визначити і ефективно використати торговельні можливості на канадському ринку.

Джерело: http://forum.cucc.ca/news.html

Хмельниччина туристична
prezentatoin
Гранти
Гранти

Гранти