• Українська
  • English

Оголошення

FUTURE FOOD INNOVATIONS - це перший в Україні конкурс стартапів в харчовій індустрії. Це проект, який допомагає як підприємцям-початківцям так і бізнесменам з досвідом, лідерам ринку зустрічатися, спілкуватися і вдосконалювати свої бізнес-ідеї. Для отримання детальної інформації про умови участі у конкурсі рекомендуємо перейти за посиланням.

 

Наше опитування

В яку галузь економіки Хмельницької області, на Вашу думку, доцільно залучати інвестиції?
 

Міжнародний інвестиційний форум «Ontusik Invest – 2016» у Республіці Казахстан

flagЗ метою залучення прямих іноземних інвестицій та просування інвестиційного іміджу Південно-Казахстанської області 14 по 15 квітня 2016 року в м.Шимкент (готель «Rixos Khadisha Shymkent») планується проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Ontusik Invest – 2016».

У рамках Форуму, поряд з ознайомленням іноземних інвесторів з реформами в РК, спрямованими на покращенням інвестиційного клімату в Казахстані, заплановано обговорення найбільш актуальних питань, пов’язаних з пріоритетними сферами економіки Південно-Казахстанської області РК, зокрема сільського господарства, харчової і текстильної промисловості, машинобудування, фармацевтики, туризму, будівельної промисловості, логістики.

Форум стане діалоговим майданчиком для іноземних інвесторів, місцевих підприємців, представників державних органів РК та національних компаній та встановлення взаємовигідного співробітництва і зміцнення ділових зв’язків.

Хмельниччина туристична
prezentatoin
Гранти
Гранти

Гранти