• Українська
  • English

Advertisement

A contest to participate in the project cities "Municipal Energy Reform" in Ukraine (MER). The project is implemented by the U.S. Agency for International Development (USAID), the company executing the project - International Resources Group (IRG). City that interested in cooperation should send completed questionnaires to 18:00 February 7, 2014 the Project USAIDMER to the address International Resources Group: 01004, Kyiv, str. Lev Tolstoi 9.

Inquiries by phone 044-596-596-0 (Project office USAIDMER).

vote

В яку галузь економіки Хмельницької області, на Вашу думку, доцільно залучати інвестиції?
 

Welcome to the website of Khmelnytskyi regional center for investment and development

Khmelnytskyi regional center for investment and development is created on September, 9, 2010 according to the order of the State Agency for Investment and Development of July, 27, 2010 № 13. Center is a public-sector institution that belongs to the jurisdiction of the State Agency for Investment and National Projects of Ukraine.
 

News and Publications

2605
2016


There are no translations available.ВАЖЛИВА НОВИНА для малого бізнесу, зацікавленого у Канадсько-українському бізнес-форумі у Торонто! У рамках цього першого заходу, проект CUTIS оголошує конкурсний відбір близько п'яти компаній для фінансування подорожніх витрат для участі у форумі. Якщо Ви - власник малого бізнесу, що працює в одному з пріоритетних секторів для форуму – інформаційні технології, сільське господарство/харчові технології, енергоефективність/відновлювальна енергетика - будь ласка, надішліть аплікаційну форму (див. посилання) організаторам форуму до 12:00 у четвер, 26 травня 2016 року. Жінки-власниці бізнесу та власники малого бізнесу, переміщеного з окупованих територій України, особливо заохочуються до участі. Конкурсний відбір відбуватиметься на рівних засадах.
1205
2016


There are no translations available.Що таке COSMECompetiveness of Small and Medium Enterprises (COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу.COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється.
0605
2016


There are no translations available.Рада експортерів та інвесторів при МЗС України спільно з компанією STRATEGIC запрошують на семінар «Ефективні експортні стратегії» Семінар призначено для власників українських компаній, які прагнуть системно розвивати свій бізнес, вийти за рамки локального ринку та успішно конкурувати  на міжнародному ринку. В ході семінару Ви дізнаєтесь: як знаходити цільові ринки та визначати релевантний до потреб ринку продукт; як сформувати конкурентну пропозицію цінності, обрати правильну модель входу на новий ринок; як розробити дієву експортну стратегію, яка дозволить компанії здобути не один експортний контракт, а системно працювати на зарубіжних ринках; отримаєте дорожню карту виходу компанії на зовнішні ринки. 
1804
2016


There are no translations available. У рамках «Днів України 2016 в Словаччині», які відбудуться в період 19-28 квітня 2016 року в м. Кошице, Словаччина, проводитиметься бізнес-конференція «SUF 2016» з 26 по 28 квітня 2016 року в Культурному парку міста Кошице. Головними організаторами форуму є: * зі словацької сторони: Кошицька торгово-промислова палата; Пряшівська торгогово- промислова палата; Промислові парки Східної Словаччини; Американська торгова палата; * з української сторони: ТПП України, Асоціація промислових парків України, Закарпатська ТПП.
2503
2016


There are no translations available. КримSOS і Агентство ООН у справах біженців продовжують грантову програму підтримки ініціатив переселенців в 17 регіонах України. Географія проекту охоплює Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Закарпаття, Чернівці, Луцьк, Рівне, Херсон, Кіровоград, Житомир, Вінницю, Хмельницький, Чернігів, Суми, Полтаву і Черкаси. Мета програми – підтримати переселенців в спробах самостійного вирішення їх проблем та захисту їх прав і свобод.
2303
2016


There are no translations available.Делегація німецької економіки в Україні оприлюднила дані про посилення економічних зв'язків між Києвом та Берліном і плани щодо розширення присутності німецького автомобільного бізнесу в Західній Україні. Німецькі постачальники деталей для автомобільної промисловості заявили про наміри побудувати нові заводи у Західній Україні упродовж найближчих років. Вони планують створити 9-10 тисяч нових робочих місць. Про це йдеться у оприлюдненій у вівторок, 22 березня, заяві Делегації німецької економіки в Україні. Бізнесмени уточнили, що на сьогодні на виробничих майданчиках у західному регіоні України вже працюють біля 25 тисяч осіб.
1803
2016


There are no translations available.З метою залучення прямих іноземних інвестицій та просування інвестиційного іміджу Південно-Казахстанської області 14 по 15 квітня 2016 року в м.Шимкент (готель «Rixos Khadisha Shymkent») планується проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Ontusik Invest – 2016». У рамках Форуму, поряд з ознайомленням іноземних інвесторів з реформами в РК, спрямованими на покращенням інвестиційного клімату в Казахстані, заплановано обговорення найбільш актуальних питань, пов’язаних з пріоритетними сферами економіки Південно-Казахстанської області РК, зокрема сільського господарства, харчової і текстильної промисловості, машинобудування, фармацевтики, туризму, будівельної промисловості, логістики.
1603
2016


There are no translations available.З метою належної реалізації національних зовнішньополітичних і зовнішньоекономічних пріоритетів, сприяння виходу українських експортерів на зовнішні ринки, захисту їхніх економічних і торговельних інтересів за кордоном та залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України, у квітні 2013 р. при МЗС було створено Раду експортерів та інвесторів України (РЕІ), а у вересні 2014 року оновлено її персональний склад. До складу Ради увійшли понад 60 представників галузевих спілок і асоціацій, провідних українських підприємств та компаній, які фактично представляють увесь спектр експортоорієнтованих галузей економіки України (насамперед, металообробну, машинобудівну, хімічну, агропромислову, а також сферу послуг).
0303
2016


There are no translations available.Підприємці Хмельниччини зустрілися із Комерцiйним аташе Посольства Литовської Республiки в Україні. В ході зустрічі, яка пройшла під гаслом: «Україна – Європейський Союз: експорт – iмпорт», бізнесмени обговорили із дипломатами та представниками бізнесу Литви можливість економiчного спiвробiтництва. Консультативна зустріч, в якій взяли участь не лише провiднi економiчнi експерти, а й пiдприємцi з Литви, відбулася за сприяння Хмельницької Торгово-промислової палати. Зокрема, вони обговорили питання якості продукцii та сертифiкацiї, особливості митного законодавства. Окремим пунктом стало обговорення можливості фiнансової допомоги вітчизняним пiдприємствам, що виходять на ринки ЄС.
All news
Хмельниччина туристична
Кредити  на розвиток бізнесу
Гранти
Гранти

Гранти